Haf na pozdrav

Vítejte na stránkách Bory z Labské Lhoty

Odkazy

Sindy

To je prostě tuleň

Dave

Náš Davídek

Mia

Šikovná Miunka

Easynka

Krásná boxeří tlamička

Merlin

Idol psích slečen

Melinovo království

Náš nejoblíbenější internetový obchod

Heřmánek

Amigo - nádherný mladý pes!!

Aira

Hezoučká Aira

Emmulí

Emmička krásná šedivka

DAVA A BORU

DAVA A BORU

KESI A BORUŠKA

KESI A BORUŠKA

My a naše sousedovic holky

My a naše sousedovic holky

HOLKY A KRÁSNÁ MIA

HOLKY A KRÁSNÁ MIA

EASY A BORU

EASY A BORU

Denzl na sněhu

Denzl na sněhu

Bráška naší Borušky

Bráška naší Borušky

Aktuality

                                         KDO SI POČKÁ, TEN SE DOČKÁ !!
       Dnešní počasí si s námi trošku pohrávalo, ale naštěstí nebe neplakalo a my jsme mohly vyrazit ven. Boruška je pořád plná energie a uživá si každou procházku. No a panička se snaží pořádně Borušku prohnat a přitom ještě něco vyfotit.  Mrkněte  zde.
Zrzečka si užívá sluníčka co to jen jde. Jo a pane Denzlíčku - Boruška Vám zasílá obrovského hubana a těší se na vaši další návštěvu, prej vám ukáže jak řádí pravá vizsla. Samo, že po vašem boku, tak se hoďte do formy!!
Posledni komentare
11.03.2009 08:49:28: Tak tomu říkám výzva! :o) Asi si tě Bobrouši přijedu velmi brzy zkontrolovat a vidím to opět na něja...
                               SLUNÍČKO SE NA NÁS DNES POUSMÁLO!!

         Dneska byla krásná neděle a bylo by škoda, nevyužít toho, co si na nás počasí nachystalo a vyrazili jsme na vychajdu. Zúčastněnými byli pan Denzlíček, tulínek, malá Kesinka no a Bobrouš. Vlakem jsme se projeli do Řečkovic a domů pěšky krásnou přírodou. Bylo to fajn a já děkuji nejen těm čtyřnohým!! Fotečky jsou na svém místě.

      Fotky z Harrachova najdete zde.


          Láska je tu s námi                         

                                  Zdravíme naše kamarády!!!

     Po týdnu jsme se vrátili z Harrachova a musíme vám povědět jaká to byla nádhera. Našimi parťáky byli - pan Denzlíček a jeho páneček Daniel alias Davča. Každý den jsme vyrazili na ranní procházku zasněženým lesem a odpoledne jsme taktéž vymysleli nějakou tu prochajdu, ale museli jsme brát ohled na paní Boriňáskovou, jelikož  ty její nožky nejsou ještě  natolik osvalené.  Samozřejmě jsme i navštívili místní Dřevěnku, kde měli velice, ale velice dobrou Griotku a nééé jen ji. KLUCI DĚKUJEME A VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM, PAC A PUSU . FOTKY MŮŽETE SHLÉDNOUT ZDE. (I.fáze)
Zdravíme všechny naše kamarády!!!

     Bohužel tento týden byl více než pracovní a já jsem se nedostala k tomu abych jsem mohla dát těch pár fotek co mám!! ale musím vám říci, že Boruška se má velice dobře. Běhá po lesích a je to doslova šťastný pes. Dnes s Borinkou odjíždíme směr Krkonoše a máme necelý týden na to, abych si užili ty volné dny!! Takže vám přejeme úspěšný týden a pohodový víkend, pac a pusu W+B
     Dnešní počasí nám moc vstříc nevyšlo, přesto jsme se nedali a vyšli na procházku. Přijela za námi Andri s Miunkou a už jsme si to kráčeli směr pole a les. Zápasili jsme sice s odporným a neuprosným větrem, ale bylo to fajn a užili jsme si to!! Fotky z dnešního pátku 13. najdete zde . Všem našim kamarádům přejeme pohodový víkend, pac a pusu


  Pes má krásu bez ješitnosti, sílu bez krutosti a lidské cnosti bez lidských  necností!!

     
Krásného Valentýna přeje Weru a  Boruška, šárka a Kessinka

       Dnešní den byl naprosto nádherný. Marně hledám slova, které by vystihla tu krásu přírody co nás obklopuje!! Kombinace sluníčka,sněhu, lesa a přátel, kteří jsou po našem boku, to jsou věci,které nám dodávají energii a pocit, že jsme si den užili doslova naplno!! Každou minutu, kterou jsme byli venku jsme prožívali s velkou radostí a úsměvem na tváři, protože vidět šťastnou vizslu, která ví co je "boj" je něco nepopsatelného!!

PS: Miunko, patří ti můj veliký obdiv, za to, jak jsi to všechno zvládla, ale patří i     tobě Boruško,protože bez tebe by můj den nebyl tak prosluněný i kdyby na nebi svítila dvě sluníčka.

Fotky z dnešního krásného dne najdete zde.

 

 

 

KAŽDÁ VIZSLA MÁ SVÉ KOUZLO!!

        Dnešní den měl být jako každý jiný, ale... Ráno mi přišla sms- "Weru spíš". Hned po ní následoval telefon a už bylo jasné, že dnešní den bude skoro až slavnostní!! Za Bobrouškem přijela velká láska zrzavá. Vyrazili jsme do lesa, kde nás příroda přivítala ještě svojí neporušenou zimní peřinou. Prostě pohádka!!! Co více bych vám řekla?? Že hezčí prochajdu jsme si opravdu nemohli dneska přát. A kdo za Boruškou přijel??? Pár fotek nalezne zde.
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8