Haf na pozdrav

Vítejte na stránkách Bory z Labské Lhoty

Odkazy

Sindy

To je prostě tuleň

Dave

Náš Davídek

Mia

Šikovná Miunka

Easynka

Krásná boxeří tlamička

Merlin

Idol psích slečen

Melinovo království

Náš nejoblíbenější internetový obchod

Heřmánek

Amigo - nádherný mladý pes!!

Aira

Hezoučká Aira

Emmulí

Emmička krásná šedivka

DAVA A BORU

DAVA A BORU

KESI A BORUŠKA

KESI A BORUŠKA

My a naše sousedovic holky

My a naše sousedovic holky

HOLKY A KRÁSNÁ MIA

HOLKY A KRÁSNÁ MIA

EASY A BORU

EASY A BORU

Denzl na sněhu

Denzl na sněhu

Bráška naší Borušky

Bráška naší Borušky

Aktuality

 Borinka s Kessinkou si užívají pohody se svými kamarády!!

      Venku je krásně a holky si to náležitě užívají u vody se svými věrnými kamarády. Boruška si občas procvičí nějaký ten aportek a Kessinka ho nosí až do padnutí. Ale nejlepší zálibu má Boru ve špízlování rybiček, přišla totiž na to, že ony se rády opalují těsně pod vodou a ona je může pozorovat a pak slupnout!! Takže rybky mějte se na pozoru!! JE TO ROZHODNĚ TŘEBA!! děkujeme Sindušce, Obelixovi a Miunce za jejich přítomnost při prochajdách - a samo i těm dvounohým!Nějaké fotečky jsem přeci jen udělala koukněte zde

.
                      ZKOUŠKY VLOH V I.CENĚ ( NOS 4 )

     Náš velký den začal už velice brzo, venku byla ještě tma a budík mi ani nezazvonil a já už vstávala. Borinka se na mě jen letmo podívala a říkala si, že jsem asi spadla z višně a spokojeně zavřela očka a chrněla dále. Holt jsem ji, ale rychle vyvedla z omylu, že ona jde se mnou. Zbalila jsem věci, nasadila obojek a šup na cestu. Našimi parťáky na cestu a celou zkoušku byli  Amča a Vilma+Jarek, později se přidala i Anny s Mončou+Michal. Čekání na záhájení bylo dlouhé a nedočkavé, ale zpříjemnila nám ho Věruška, která byla velkou oporou pro všechny! Co se nervozity týče, ráno to nějak opadlo a začlo těsně před tím, než jsme šli na řadu. Ve skupině jsme byli s Amčou, který předvedl krásné a dlouhé hledání a jeho panička na něj může být náležitě pyšná. Bohužel Anny jsem neviděla, ale dosáhla krásného počtu bodů v I.ceně. Boruška byla unavená z dlouhého čekání a odrazila se to i na jejím hledání. Ani na zvěř jsme neměli štěstí. Přesto se Boruška ze všech sil snažila a dokázala mi, že je to šikulka co se jen tak nevzdá!! Amča i Borinka to taktéž zvládli v I.ceně. A já děkuji všem za obrovskou podporu i po telefenu.
Dále bych chtěla pogratulovat Gabči s Airou, Ivči s Coffeem, protože PZ zvládli v I.ceně!!       
                             JSTE PAŠÁCI!!


    fotečky z tého akce najdete ZDE.
          PRODLOUŽENÝ VÍKEND NA SELSKÉM DVOŘE


     Opět jsme měli možnost prožít krásný víkend s našimi přáteli na vysočině. Tím to bych chtěla poděkovat Lucci a Míšovi za jejich pozvání a přátelům, kteří tam byli za dobrou náladu a pohodový víkend. Protože kombinace - nádherné počasí,  dobrá nálada a vynikající jídlo je naprosto neodolatelná a já nemám slov!! Zrzouni si to užívali taktéž plnými doušky a Boru večer padla a spala spokojeně až do rána.                           na fotečky se můžete mrknout zde
                        Boru s Denzlíkem a náš společný víkend    Počasí nám krásně vyšlo a v pátek večer jsme se vydali směr domov pana Denzlíčka. Který nás přivítal s velkou radostí už před autem .... V sobotu ráno jsme posnídali a vydali se  s našemi zrzavcemi do krásného lomu. Mezitím Boru a Deňa našli nějaká ta zvířátka a pak se spokojeně rochnili ve vodě. Odpoledne jsme jeli do Vizovic a navštívili Bohunku a jejího velkého hnědého "medvěda". Den byl naprosto vyčerpávající a vizsly večer padly a spaly až do ráno ( skoro ). V neděli jsme šli prohledat místní políčka a Boru nám ukázala, že  se opravdu připravovat na skok umí parádně. Takže my vám kluci děkujeme za krásný víkend a těšíme se na další takový .... Pac a pusu

Nějaké fotečky jsou zde, aby jste měli představu jak a co .

          Odpoledne s Davídkem a panem Kávičkou!!


     Po delší době jsem měla možnost vidět lovecké psy v akci, krása pohledět!! Borinka byla ve svém živlu a nenechala se zahanbit ani těma dvěma krasavcema, kteří to měli doslova všechno v malíčku. Opravdu platí " co se v  mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš". Věrušce děkujeme za super pozvání a holky a kluci moc rády jsme vás viděly. nějaké fotečky máme zde.

                 
PS: no není ten kluk k sežrání??
                            Procházka na kopec Pecka!!

     Bylo by škoda za tak krásného počasí sedět doma, tak jsme ťukli na sousedovic holky a už jsme si to štrádovali směr Malhostovice. Místní kopec Pecka nás přivítal svými chráněnými kvítky, na poli se pásli srnečky a my si užívali sluníčka co se jen dalo. Užili jsme si dopoledne pořádně!! K večeru za námi dojeli kluci ze Zlína a šlo se opět na vychajdu. Deňa pozdravil i Sindušku a den se chýlil se konci... na fotečky se mrkněte tady.

            

                         Pane Denzlíčku copak tam asi sledujete???


    
                                   Návštěva ZOO v Brně!!

     Po pátečním dlouhém výletu jsme se rozhodli, že sobota bude taková volnější. A co nás nenapadlo?! Vzít naše čtyřnohé kamarády omrknout i jiné chlupatce - nechlupatce!! Boruška na vlastní chobotek poznala jaké to je, když okusí políbení od velkého "ptáčka" auuuu auuu. Také zjistila, že i kočičky tam jsou i když jsou větší nebo menší, vyprovokovat je ke hře nebylo vůbec složité!! Myslím, že si to naše holky užili i když museli byt po celou dobu na vodítku!! Změna to byla fajn, ale les a pole jsou prostě domácí půda a hurááá někam zase na výlet .... Fotečky můžete omrknout zde.


                       
                            Výletíme jak se patří!!(3.4.09)

     Náš pořádný a první výlet se sluníčkem nad hlavou jsme si užili až až!! Naše cesta začala v 9:30 ráno a její konec nastal až kolem 18 hodin večer. Ušli jsme pěkný kus cesty a jsem hrdá nééé jen sama na sebe, ale hlavně na Borušku, protože to, co dokázala zvládnout za velký kus cesty, je prostě užasné!! Na fotečky z našeho výletu se můžete podívat zde.

      
         
           Nádhera je, že po dlouhé zimě se příroda probouzí do své krásy!!
Krásných dnů, strávených po boku príma lidí, není nikdy dost.(foto)                                 

                          
                          Zdravíme všechny naše kamarády!!

    Především bych chtěla poděkovat Věrušce a Peťovi za krásné pozvaní do Otnice. Víkend jsme si užili jak se patří, i když počásko nám vstříc zrovna nevyšlo, ale na dobré náladě, která tam vládla to nic nezměnilo. Moc rády jsme vás viděli a Peťulko, ta špička byla naprosto vynikající. Děkuji!! Zdravíme i Lucku s Rudíkem, které jsme viděli po hodně dlouhé době a doufám, že příští časový interval už nebude takový.
     Jinak co se týče Borušky, tak ta pořád sílí a nabírá svalíky co jí síla stačí. Tento víkend se těšíme na pana Denzlíčka s pánečkem a pevně věřím, že dá Borušce pěkně naprdel.

                    PS: Boruška má novou činnost - sledování kačenek.

Posledni komentare
25.03.2009 18:51:19: Hm.smiley${1} Všechny jste rády viděly a nás nee? smiley${1} To nás teda mocinky mrzí.
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8