Haf na pozdrav

Vítejte na stránkách Bory z Labské Lhoty

Odkazy

Sindy

To je prostě tuleň

Dave

Náš Davídek

Mia

Šikovná Miunka

Easynka

Krásná boxeří tlamička

Merlin

Idol psích slečen

Melinovo království

Náš nejoblíbenější internetový obchod

Heřmánek

Amigo - nádherný mladý pes!!

Aira

Hezoučká Aira

Emmulí

Emmička krásná šedivka

DAVA A BORU

DAVA A BORU

KESI A BORUŠKA

KESI A BORUŠKA

My a naše sousedovic holky

My a naše sousedovic holky

HOLKY A KRÁSNÁ MIA

HOLKY A KRÁSNÁ MIA

EASY A BORU

EASY A BORU

Denzl na sněhu

Denzl na sněhu

Bráška naší Borušky

Bráška naší Borušky

Aktuality

Jenom ti, kdož neměli nikdy psa, nemohou pochopit, oč by byl život bez psů chudší.

Milí kamarádi,

    dlouho jsem tu nic nenapsala, ale popravdě co stále psát :-) Borinka se má skvěle, plná energie a pořád je někde v "tahu". Miluje sníh a myslím, že kdyby byl celý rok, tak Borču to nemůže nijak rozhodit!!


                                Novinky od Borinky

Boruška je čilá jako nikdy předtím, nevím zda s ní tak šilo hárájící období, ale občas jsem se pěkně zasmála. Teď už naštěstí žádné fanoušky před barákem nenacházíme a můžeme v klidu vyrazit na prochajdu bez doprovodu nějakého psího chlapáka.
Po dlouhé době jsem opět vytáhla aspoň na chvilku foťák, tak můžete mrknout jak Boru pěkně sílí a má radost z naprosto všeho. Foto zde.
                 Prodloužený víkend na chaloupce!!

    Prožili jsem s Veru a Sindy parádní prodloužený víkend na jejich chaloupce. Počasí nám vyšlo jedna báseň a holky si to užívali jak to jen šlo. Nechyběla koupačku v nedalekém lomu, procházka lesem, spousta jídla, večerní grilování a hlavně - naprostá pohoda.  Borinka si našla na celý pobyt novou zábavu a to tu, že celou dobu sledovala naprosto všechno co se pohlo třeba jen o milimetr, takže mucha, včela, mravenec, brouček prostě vše. Domů přijela naprosto vyčerpaná, lehla a spala. DĚKUJEME MOC ZA POZVÁNÍ, BYLO TO S VÁMI OPĚT PRÍMA!! nějaké fotečky z naší dovči naleznete zde.


                   Borinka a její první setkání s kačerem

     Den nám začal jako každy jiný. Ráno jsme vykoukli z okna a zjistili, že počasí je vcelku příjemné na to, zajít někam na výlet. Holky už celé natěšené chodili pořád po bytě za mnou a koukali co se bude dít. Já vzala jen vodítko, obojky a šlo... Nejprve to vypadlo na klidnou vycházku, ale nožky se nějak rozešli a šlo se dál a dál od domova. Došli jsme do Malhostovic, navštívili místí "louži" tzv. rybníček. Holky se příjemně ochladili a razili jsem dál přes les domů. Po čtyřhodinové vycházce jsme to zapíchli v hospůdce, kde jsme si dali vynikající žebra, lahůdka jen pohledět a to  tak, že Borinka nestačila slintit :-). Samo, že obě holky dostali nééé jen chlebíka, ale i lahodná žebírka!! Došli jsme domů, Borinka se nabaštila, lehla a za hodinku jsme opět razili ven za kamarádkou Peťou s Fredáškem, která už na nás čekala s baťohem před barákem. Šli jsme k rybníku, kde jsem předpokládala, že bude voda, jelikož tam vždy byla a ono ejhle, voda nikde, jen bahno. Ale my se nenechali odradit, vytasili onou věc z batohu a Borinka jen koukala co se vyklube z té zabalené věci... a on kačer. Aport se hodil Fredáškovi, který už má všechno pod palcem a mohl se chlubit vynikajícím aportkem, na řadě byla labradorka, a pak zrzka, byla jsem zvědavá jak se bude Borinka tvářit na pana kačera. S velkým překvapením, nijak!! Dostala povel, přišla k němu, čapla a miříla si to ke mě. předsedla a čekala. Opravdu mě překvapila, pač já čekala nějaké drbání se s tím, očuchávání atd. a ona NIC. takže Boruško, klobouk dolů a obrovská pochvala, pana kačera si vyfasovala pěkně domů a už spinká na mražáku :-)


Já si mohla i v klidu vyfotit první fotku s kačerem. Takže dámy a pánové, to je on- ten chlap, který mi spí doma na mražáku :-)
Kessinka svůj narozeninový den prožila báječně, ve společnosti dvou zrzavých vižlí a jedné šedé výmaří slečny. Holky řádili né jen na suchu, ale i řádně ve vodě!! Jednoduše řečeno, byla ve svém živlu!

NAŠE MILÁ KESSINK0, PŘEJEME TI VŠECIČKO NEJLEPŠÍ K TVÝM 2.NAROZENINÁM!! 

Hlavně hodně zdraví, žádné nemoci, stále dobrou náladu a úsměv od ucha k uchu. To vše a ještě více Ti přeje tvá smečka
.


            Jednoho dne z rána... Foto


  
Boruško, všechno nejlepší k narozeninám!!!!!

DĚKUJEME VŠEM NAŠIM ZRZAVÝM KAMARÁDŮM A JEJICH PÁNIKŮM ZA KRÁSNÉ VZKAZY A HLAVNĚ ZA DÁREČKY!!Nejvíce naší babičce,která s Boruškou její velký narozeninový den prožila a zároveň předala ten největší narozeninový dárek, LÁSKU A POHLAZENÍ!!
Sindušce a Miunce s paničkama taktéž děkujeme, Borinka hlavně teda za ty kokyna ( netuším po kom to má )

 MÁM TĚ NADEVŠE RÁDA ... TVOJE PANIČKA

                    BORINKA " MAKOVÁ PANENKA"

       Prožili jsme krásný víkend s přáteli na Medlově a děkujeme za super společnost všem zúčastněným. Počasí nám přálo a my si to užili jak jinak, než naplno!! nějaké fotečky najdete zde.
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8