Haf na pozdrav

Vítejte na stránkách Bory z Labské Lhoty

Odkazy

Sindy

To je prostě tuleň

Dave

Náš Davídek

Mia

Šikovná Miunka

Easynka

Krásná boxeří tlamička

Merlin

Idol psích slečen

Melinovo království

Náš nejoblíbenější internetový obchod

Heřmánek

Amigo - nádherný mladý pes!!

Aira

Hezoučká Aira

Emmulí

Emmička krásná šedivka

DAVA A BORU

DAVA A BORU

KESI A BORUŠKA

KESI A BORUŠKA

My a naše sousedovic holky

My a naše sousedovic holky

HOLKY A KRÁSNÁ MIA

HOLKY A KRÁSNÁ MIA

EASY A BORU

EASY A BORU

Denzl na sněhu

Denzl na sněhu

Bráška naší Borušky

Bráška naší Borušky

Aktuality

Nový příspěvek

Obrovské poděkování
Kamarádi naši nejmilejší,
   
     nejprve bych chtěla poděkovat všem lidičkám, kteří na nás dneska mysleli a drželi nám pěstičky. Bohužel to nedopadlo podle mého očekávání. Mrkl na ni ortoped a koleno opravdu špatné má, což už teda víme všichni a dlouho. V pondělí bych se měla dozvědět pevné datum operace, ale bude záležet i na krevních výsledcích a podle toho jak se páni doktoři domluví. Moje sluníčko tu leží na gauči a nezvladla ani hlavičku, když jsem došla domů. Jen ten její zkrácený ocásek se mrskal z jedné strany na druhou a já pořád tvrdím, že dokud vrtí ocáskem bude to dobré.

     Dále bych se tu  chtěla nějak vyjádřit k tématu, které proběhlo dneska v naší návštěvní knize, bohužel mi došla slova. Jediné a snad i doslova výstižné " DĚKUJI " bude mluvit za všechno. Jsem nesmírně ráda, že máme s Boruškou kolem sebe takové lidičky, že nám pomůžou a to néjen z psychické stránky - což je teda pro nás ted to nejdůležitější.
Kamarádi ani nevíte jak si toho vážíme a co to pro nás znamená. Napsali tam lidičky o kterým jsem věděla a neměla pochyb o tom, že z jejich strany podporu mám a ted mě v tom ještě více utvrdili a moje díky je jen pouhé poděkování slovy, ale to co cítím uvnitř je nepopsatelné. Máte zvířátka a víte jaké emoce se s nimi dají prožívat, proto odpustě, že to nedokáží napsat jinak. D Ě K U J E ME
Žádné komentáře